Холодильник Heinner HCNF-V291WDF+ білий
Фото 8 |
Heinner HCNF-V291WDF+ білий білий чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner HCNF-V291WDF+ білий
Усі ціни 21 →Heinner Heinner HCNF-V291WDF+ | 17 899 грн. |
Холодильник HEINNER HCNF-V291WDF | 15 613 грн. |
Холодильник Heinner HCNF-V291WDF+ | 19 683 грн. |
Холодильник Heinner HCNF-V291WDF+ | 15 511 грн. |
Холодильник heinner hcnf-v291wdf+ | 16 725 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Heinner HCNF-V291WDF+
Ціни на Heinner HCNF-V291WDF+ |
---|---|---|---|---|
Heinner HCNF-V291WDF+ білий | від 15 453 грн. | 21 пропозиція | ||
Heinner HCNF-V291BKWDF+ чорний | від 17 009 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →