Ківш Heinner Myra HR-HJ-019
Фото 3 |
Heinner Myra HR-HJ-019 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner Myra HR-HJ-019
Ківш Heinner Myra, зі скляною кришкою, 16 см, 1,9 л (HR-HJ-019) | 689 грн. |
Ківш HEINNER з нержавіючої сталі з кришкою HR-HJ-019 | 749 грн. |
Heinner HR-HJ-019 | 689 грн. |
Ківш із нержавіючої сталі Heinner Myra зі скляною кришкою 16 см (HR-HJ-019 | 749 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →