Сковорідка Con Brio CB-2813 28 см
Con Brio CB-2813 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-2813 28 см
Сковорода Con Brio CB-2813 | 574 грн. |
Сковорода CON BRIO d=280мм asper Lline СВ2813 | 1 165 грн. |
Сковорода Con Brio 28см (2813-СВ) | 570 грн. |
Сковорідка Con Brio Jasper Line 28 см CB-2813 | 641 грн. |
CB 2813 Сковорода 28 см Jasper Line | 684 грн. |
Модификації Con Brio CB-2813
Ціни на Con Brio CB-2813 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2413 24 см | від 437 грн. | 10 пропозицій | ||
Con Brio CB-2813 28 см | від 570 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →