Каструля Heinner Syvota HR-SYN-C28C
Фото 7 |
Heinner Syvota HR-SYN-C28C |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner Syvota HR-SYN-C28C
Каструля Heinner Syvota, зі скляною кришкою, 28 см, 6,8 л (HR-SYN-C28C) | 1 599 грн. |
Каструля HEINNER з алюмінію зі скляною кришкою HR-SYN-C28C | 1 599 грн. |
Каструля з алюмінію Heinner Syvota зі скляною кришкою 28 см (HR-SYN-C28C) | 1 599 грн. |
Модификації Heinner Syvota HR-SYN-C28C
Ціни на Heinner Syvota HR-SYN-C28C |
---|---|---|---|---|
Heinner Syvota HR-SYN-C22C | від 1 199 грн. | 3 пропозиції | ||
Heinner Syvota HR-SYN-C24C | від 1 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Heinner Syvota HR-SYN-C28C | від 1 599 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →