Каструля OMS 2008-14-1.1
Фото 4 |
OMS 2008-14-1.1 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 2008-14-1.1
Каструля 1,1 л (14 см х 8 см) OMS 2008-14-1,1л OMS 2008-14-1,1л | 590 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Cylinder 2008-14 1.1 л 14 см | 750 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Cylinder 2008-14 1.1 л 14 см | 748 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS Cylinder 2008-14 1.1 л 14 см | 724 грн. |
Модификації OMS 2008-14-1.1
Ціни на OMS 2008-14-1.1 |
---|---|---|---|---|
OMS 2008-12-0.9 | від 528 грн. | 6 пропозицій | ||
OMS 2008-14-1.1 | від 590 грн. | 6 пропозицій | ||
OMS 2008-16-1.5 | від 671 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →