Каструля Unique UN-5002
Фото 12 |
Unique UN-5002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5002
Усі ціни 6 →Каструля UNIQUE UN-5002 (1,2 л, нержавіюча сталь, з кришкою) | 599 грн. |
Каструля UNIQUE UN-5002 (1,2л, нержавіюча сталь, з кришкою) | 430 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5002 1,2 л з кришкою із жаростійког | 398 грн. |
Кастрюля з кришкою, UNIQUE UN-5002, 1,2 л, з нержавійки | 489 грн. |
Якісна Каструля з кришкою з нержавіючої сталі 1,2л UNIQUE UN-5002 | 431 грн. |
Каструля з кришкою Unique UN-5002 1.2L Нержавіюча сталь (302866) | 489 грн. |
Модификації Unique UN-5002
Ціни на Unique UN-5002 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5001 | від 340 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5002 | від 398 грн. | 7 пропозицій | ||
Unique UN-5003 | від 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5004 | від 580 грн. | 8 пропозицій | ||
Unique UN-5005 | від 712 грн. | 10 пропозицій | ||
Unique UN-5006 | від 803 грн. | 7 пропозицій | ||
Unique UN-5008 | від 1 069 грн. | 8 пропозицій | ||
Unique UN-5009 | від 1 242 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →