Каструля Krauzer Baby 78301
Фото 5 |
Krauzer Baby 78301 0.7 л1.2 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauzer Baby 78301
Усі ціни 6 →Каструля Krauzer зі скляною кришкою, 14X8см, LKA-165LSOGO-14C,78301 | 529 грн. |
Krauzer 14X8 см (78301) 14X8см(78301) | 455 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Krauzer Baby 1.2 л (78301) | 539 грн. |
Каструля 1 л Krauzer Baby 14 см нержавіюча сталь арт. 78301 | 519 грн. |
Каструля 1,0л KRAUZER 78301 Baby Serie | 497 грн. |
Каструля нержавіюча сталь 1л KRAUZER 78301 Baby Serie 14 см | 700 грн. |
Модификації Krauzer Baby 78301
Ціни на Krauzer Baby 78301 |
---|---|---|---|---|
Krauzer Baby 78300 | від 419 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauzer Baby 78301 | від 455 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →