Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   Hendi

Кухонний ніж Hendi 842546

Фото - Кухонний ніж Hendi 842546
Hendi 842546
Колір
Тип
філейний
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
пластик
Тип пластику
поліпропілен
Довжина леза
15 см
Країна походження бренду
Нідерланди
Офіційний сайт
hendi.eu
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити Hendi 842546

Hendi HACCP 150 Blue (842546) HACCP150Blue(842546)

Кількість предметів, шт/1|Матеріал ручки/Поліпропілен|Призначення/Для риби|Країна виробництва/Китай|Матеріал леза/Нержавіюча сталь|Габарити (ВхШхГ)/0.9 х 300|Гарантійний термін/1 рік|Можливість миття в посудомийній машині/Ні|Бренд/Hendi|Довжина леза, см/15 см
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
449 грн.

Кухонний ніж Hendi для риби 150 Blue (842546)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Ніж HACCP для риби синій Hendi 150 мм 842546

Маркетплейс: Rozetka.ua  Бета З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
391 грн.

Ніж для риби Hendi НАССР синій довжина 15 см (842546)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MrPot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
389 грн.

Динаміка цін на Hendi 842546