Кухонний ніж Hendi 842553
Hendi 842553 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi 842553
Кухонний ніж Hendi для філеювання 150 мм White (842553) | 404 грн. |
Ніж для обвалювання 150 мм білий Hendi 842553 | 504 грн. |
Ніж для обвалювання 150 мм білий Hendi 842553 | 507 грн. |
Ніж HACCP для філетування, білий Hendi 150 мм 842553 | 355 грн. |
Ніж обвалочний Hendi НАССР білий довжина 15 см (842553) | 350 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →