Кухонний ніж Hendi 845042
Hendi 845042 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi 845042
Кухонний ніж Hendi японський Sashimi 240/370 мм (845042) | 2 279 грн. |
Ніж японський 240 мм Сашими Hendi 845042 | 2 699 грн. |
Ніж японський 240 мм Сашими Hendi 845042 | 2 717 грн. |
Ніж японський Hendi Sashimi 240/370 845042 | 1 902 грн. |
Ніж японський Hendi Sashimi довжина 24 см (845042) | 1 850 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →