Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   Hendi

Кухонний ніж Hendi 842522

Фото - Кухонний ніж Hendi 842522
Hendi 842522
Колір
Тип
філейний
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
пластик
Тип пластику
поліпропілен
Довжина леза
15 см
Країна походження бренду
Нідерланди
Офіційний сайт
hendi.eu
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити Hendi 842522

Hendi HACCP 150 мм Red (842522) HACCP150ммRed(842522)

Кількість предметів, шт/1|Матеріал ручки/Пластик|Особливості/Ергономічна ручка|Призначення/Для шефа, Кухарський|Країна виробництва/Китай|Матеріал леза/Нержавіюча сталь|Гарантійний термін/1 рік|Можливість миття в посудомийній машині/Ні|Бренд/Hendi|Посилання на сайт виробника/https://www.hendi.eu/en/filleting-knife-4382.html|Довжина леза, см/15 см
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
449 грн.

Кухонний ніж Hendi для філеювання 150 мм Red (842522)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Ніж HACCP для филетирования, червоний Hendi 150 мм 842522

Маркетплейс: Rozetka.ua  Бета З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
391 грн.

Ніж для філе Hendi НАССР червоний довжина 15 см (842522)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MrPot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
408 грн.

Динаміка цін на Hendi 842522