Кухонний ніж Hendi 842652
Hendi 842652 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi 842652
Кухонний ніж Hendi кухарський 180 White (+842652) | 507 грн. |
Ніж кухарський 180 мм білий Hendi 842652 | 629 грн. |
Ніж кухарський 180 мм білий Hendi 842652 | 634 грн. |
Ніж Hendi HACCP кухарський 180 мм 842652 | 444 грн. |
Ніж кухарський Hendi НАССР білий довжина 18 см (842652) | 432 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →