Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Ножі й столове приладдя   /   Кухонні ножі   /   Hendi

Кухонний ніж Hendi 842218

Фото - Кухонний ніж Hendi 842218
Hendi 842218
білий зелений
Колір
Тип
для очищення
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
пластик
Тип пластику
поліпропілен
Довжина леза
9 см
Товщина леза
1.2 мм
Повітряні кишені
Країна походження бренду
Нідерланди
Офіційний сайт
hendi.eu
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Як вибрати якісний кухонний ніжРозбираємося, що необхідно врахувати при виборі кухонного ножа, щоб він був зручний і прослужив якомога довше.

Купити Hendi 842218

Hendi HACCP 90 мм Green (842218) HACCP90ммGreen(842218)

Кількість предметів, шт/1|Матеріал ручки/Пластик|Особливості/Ергономічна ручка|Призначення/Для овочів, Для чищення|Країна виробництва/Китай|Матеріал леза/Нержавіюча сталь|Гарантійний термін/1 рік|Можливість миття в посудомийній машині/Ні|Бренд/Hendi|Посилання на сайт виробника/https://www.hendi.eu/en/multipurpose-knife-with-the-granton-edge-4397.ht... щеml|Довжина леза, см/9 см
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
373 грн.

Кухонний ніж Hendi для овочів 90 мм Green (842218)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Ніж HACCP для овочів, зелений Hendi 90 мм 842218

Маркетплейс: Rozetka.ua  Бета З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
316 грн.

Ніж для овочів Hendi НАССР зелений довжина 9 см (842218)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MrPot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
330 грн.

Динаміка цін на Hendi 842218

Модификації Hendi 842218

Ціни на Hendi 842218
Hendi 842256 від 242 грн.3 пропозиції
Hendi 842218 від 316 грн.4 пропозиції