Кухонний ніж Hendi 781913
Hendi 781913 |
|
Загальна довжина ножа — 180 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi 781913
Кухонний ніж Hendi для устриць 180 мм (781913) | 661 грн. |
Ніж для устриць 180 мм Hendi 781913 | 802 грн. |
Ніж для устриць 170 мм Hendi 781913 | 565 грн. |
Ніж для равликів Hendi довжина 18 см нержавійка (781913) | 535 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →