Кухонний ніж Hendi 842669
Hendi 842669 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi 842669
Кухонний ніж Hendi кухарський 180 мм Brown (842669) | 552 грн. |
Ніж кухарський 180 мм коричневий Hendi 842669 | 658 грн. |
Ніж Hendi HACCP кухарський 180 мм 842669 | 464 грн. |
Ніж кухарський Hendi НАССР коричневий довжина 18 см (842669) | 455 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →