Літня шина HIFLY HF 201 225/60 R16 98H
Відео 3Фото 6 |
Виберіть розмір шин
HIFLY HF 201 225/60 R16 98H 225/60 R16 98 H 225/60 R16 102 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY HF 201 225/60 R16 98H
Шини Hifly HF201 225/60 R16 98H | 5 625 грн. |
Hifly HF 201 225/60 R16 98H HF-PCR32 | 5 019 грн. |
Hifly HF 201 225/60 R16 98H | 5 367 грн. |
0 0 3 2 |
Відеоогляди
Модификації HIFLY HF 201 225/60 R16 98H
Ціни на HIFLY HF 201 225/60 R16 98H |
---|---|---|---|---|
HIFLY HF 201 225/60 R16 98H | від 5 019 грн. | 3 пропозиції | ||
HIFLY HF 201 225/60 R16 102V | від 4 042 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →