Літня шина Falken Ziex ZE-914 225/60 R16 98V
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Falken Ziex ZE-914 225/60 R16 98V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Ziex ZE-914 225/60 R16 98V
Усі ціни 6 →Falken ZIEX ZE914 ECORUN 225/60 R16 98V (9070168162) | 7 210 грн. |
Falken Ziex ZE-914A 225/60 R16 98V | 5 103 грн. |
Шини Falken Ziex ZE-914A 225/60 R16 98V | 5 317 грн. |
FALKEN ZIEX ZE914A EC 225/60 R16 98V | 5 168 грн. |
Falken Ziex ZE-914 225/60 R16 98V | 6 992 грн. |
FALKEN ZIEX ZE914A EC 225/60 R16 98V DOT2021 | 4 380 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →