Вантажна шина HIFLY HH025 385/65 R22.5 160L
Виберіть розмір вантажної шини
HIFLY HH025 385/65 R22.5 160L 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 160 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY HH025 385/65 R22.5 160L
Hifly HH 025 (рулевая) (385/65R22.5 160L) | 10 229 грн. |
Грузовые шины Hifly HH025 (рулевая) 385/65 R22.5 160/158L 20PR 1002422313 | 10 940 грн. |
Вантажні шини Hifly HH025 (рульова) 385/65 R22.5 160/158L 20PR | 11 820 грн. |
Модификації HIFLY HH025 385/65 R22.5 160L
Ціни на HIFLY HH025 385/65 R22.5 160L |
---|---|---|---|---|
HIFLY HH025 385/65 R22.5 160K | від 9 932 грн. | 6 пропозицій | ||
HIFLY HH025 385/65 R22.5 160L | від 10 229 грн. | 3 пропозиції |