Вантажна шина HIFLY HH102 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
HIFLY HH102 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HIFLY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HIFLY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY HH102 295/80 R22.5 152M
Hifly HH 102 (рулевая) (295/80R22.5 152M) | 8 087 грн. |
Hifly HH102 (рулевая) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 8 050 грн. |
Шина Hifly HH102 (рульова) 295/80 R22.5 152/149M | 8 765 грн. |
Модификації HIFLY HH102 295/80 R22.5 152M
Ціни на HIFLY HH102 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
HIFLY HH102 295/80 R22.5 152M | від 8 050 грн. | 3 пропозиції | ||
HIFLY HH102 315/70 R22.5 154L | від 8 750 грн. | 6 пропозицій | ||
HIFLY HH102 315/80 R22.5 156L | від 8 650 грн. | 6 пропозицій |