Вантажна шина HIFLY HH025 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
HIFLY HH025 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 160 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HIFLY HH025 385/65 R22.5 160K
Hifly HH025 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 160K 20PR | 10 050 грн. |
Грузовые шины Hifly HH025 (рулевая) 385/65 R22.5 160K 1002145198 | 10 316 грн. |
Hifly HH025 рульова рульова (385/65R22,5 160K) 382945 | 9 932 грн. |
Вантажні шини Hifly HH025 (рульова) 385/65 R22.5 160K | 10 935 грн. |
Шина Hifly HH025 (рульова) 385/65 R22.5 160K | 11 086 грн. |
Модификації HIFLY HH025 385/65 R22.5 160K
Ціни на HIFLY HH025 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
HIFLY HH025 385/65 R22.5 160K | від 10 050 грн. | 5 пропозицій | ||
HIFLY HH025 385/65 R22.5 160L | від 10 229 грн. | 3 пропозиції |