Спальний мішок High Peak Tr 300
High Peak Tr 300 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог High Peak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі High Peak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити High Peak Tr 300
Усі ціни 16 →Спальный мешок High Peak Tr 300 Dark Grey/Green Left (23019) | 1 835 грн. |
Спальный мешок High Peak tr 300/0c Dark Grey/Green Left (929674) | 1 787 грн. |
Спальний мішок High Peak TR 300/0C Dark Grey/Green Left (929674) | 1 896 грн. |
Спальный мешок High Peak TR 300/0C Dark Grey/Green Left (929674) 929674 | 1 766 грн. |
Спальний мішок High Peak TR 300/0C Dark Grey/Green Left (929674) 929674 | 1 695 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →