Камера відеоспостереження Hikvision AE-VC152T-S 2.1 mm
Hikvision AE-VC152T-S 2.1 mm 2020 рікмікрофон |
|
В якості HD-TVI відеовиходу використовується 1 авіаційний вихід.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision AE-VC152T-S 2.1 mm
Усі ціни 10 →Купольна автомобільна камера Hikvision AE-VC152T-S (2.1) 720P | 2 560 грн. |
Аналогова камера 1 Мп 2.1 мм Hikvision AE-VC152T-S | 2 560 грн. |
Мобільна відеокамера Hikvision HD-TVI AE-VC152T-S (2.1 мм) | 2 496 грн. |
Компактна мобільна 720P камера AE-VC152T-S (2.1) | 2 496 грн. |
AE-VC152T-S компактна мобільна камера 720p (AE-VC152T-S (2.1)) Hikvision | 3 625 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →