Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8 mm
Відео 3Фото 9 |
Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8 mm |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Купити Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8 mm
Усі ціни 41 →IP-видеокамера 4 Мп Hikvision DS-2CD2043G2-I (2.8 мм) с видеоаналитикой Ac | 4 999 грн. |
IP-відеокамера вулична Hikvision DS-2CD2043G2-I (2.8) White | 5 324 грн. |
IP-камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8mm | 5 324 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8mm | 5 324 грн. |
4 Мп IP-відеокамера Hikvision DS-2CD2043G2-I (2.8 мм) | 5 271 грн. |
Шукав камеру з хорошим кутом огляду та чесними 4 МП, для запису у високому розрідженні, щоб бачити номер машини або обличчя порушника. Машина стоїть під будинком, приватним будинком. У сусідів кілька разів були нюанси, то розбили скло, то речі вкрали з двору. Вирішив, що потрібно поставити камеру, щоб хоча б мінімально захистити себе. Шукав недорогу, але якісну. лід підсвічування мені не потрібне, тому стоїть ліхтар з датчиком руху. А ось ІЧ підсвічування було в пріоритеті, тк на котів і собак моє підсвічування не працює. Так я зрозумів, що сусідський кіт розриває мої мішки зі сміттям. Якість відео дуже хороша. Номер на авто я бачу за парканом, за 30 м від камери. Особи теж добре видно. + якісна програма, багато налаштувань, все інтуїтивно зрозуміло, все просто. Камера гарна, стоїть з початку літа. Хочу зауважити, що нічна зйомка дуже приємна, видно все на відстані 30 м. Перевірено! Якість відео на належному рівні. Відмінна програма, проста в освоєнні і легка в налаштуванні. Нічна зйомка на рівні. ІЧ підсвічування світить за фактом метрів на 15-20. AndreiPs1994: користуюся Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8 mm кілька місяців |
Готова до різних погодних умов
Циліндрична камера від Hikvision поєднує в собі міцний корпус із пластику та металу, володіючи високим ступенем захисту від пилу та води за стандартом IP67. Модель адаптована для роботи в умовах широкого діапазону температур від -30 °C до +60 °C та вологості до 95%. Для підключення до мережі інтернет передбачено LAN-порт, а також підтримка PoE-живлення, що забезпечує зручність встановлення в місцях, віддалених від електричних розеток.
Висока якість зображення
Камера оснащена 4-мегапіксельним CMOS-сенсором, що дозволяє записувати відео з роздільною здатністю 2688x1520 пікселів на швидкості 25 кадрів в секунду. Об'єктив із фокусною відстанню 2.8 мм надає кут огляду 103° по горизонталі, а ІЧ-підсвічування на дистанцію до 40 метрів забезпечує чіткість зображення навіть у повній темряві. Функції WDR та BLC компенсують засвітлення та контрове світло, гарантуючи якість зображення в будь-яких умовах освітлення.
Розширені можливості спостереження
Камера пропонує не лише базові функції детекції руху та налаштування за розкладом, але й розширені інтелектуальні можливості, включаючи визначення людини та автомобіля, захист периметра та розпізнавання облич. Ефективність детекції руху сягає 67 метрів, а ідентифікація осіб можлива з відривом до 6 метрів.
Незважаючи на те, що модель Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8 mm коштує дорожче багатьох аналогів, її вибір виправданий завдяки бездоганній репутації бренду та зручності використання програми Hik-Connect, що забезпечує просте, інтуїтивно зрозуміле та стабільне керування камерою.
Модификації Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8 mm
Ціни на Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CD2043G2-I 2.8 mm | від 4 143 грн. | 45 пропозицій | ||
Hikvision DS-2CD2043G2-I 4 mm | від 4 143 грн. | 48 пропозицій | ||
Hikvision DS-2CD2043G2-I 6 mm | від 4 942 грн. | 31 пропозиція |