Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2346G2-I(C) 2.8 mm
Відео 1Фото 13 |
Hikvision DS-2CD2346G2-I(C) 2.8 mm 2.8 мм4 мм |
|
Розпізнавання та класифікація транспортних засобів та людей у кадрі. Захист периметру.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CD2346G2-I(C) 2.8 mm
Усі ціни 6 →4Мп IP відеокамера Hikvision c детектором осіб та Smart функціями DS-2CD23 | 5 800 грн. |
IP відеокамера Hikvision DS-2CD2346G2-I (C) (2.8мм) | 5 800 грн. |
4Мп IP AcuSense DarkFighter DS-2CD2346G2-I C (2.8мм) | 5 655 грн. |
IP-камера 4 МП Dahua DS-2CD2346G2-IC (2.8 мм) AcuSense DarkFighter | 5 800 грн. |
IP Відеокамера HIKVISION DS-2CD2346G2-I C (2.8мм) 4 Мп | 6 187 грн. |
4Мп IP AcuSense DarkFighter DS-2CD2346G2-I C (2.8мм) | 5 800 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-2CD2346G2-I(C) 2.8 mm
Ціни на Hikvision DS-2CD2346G2-I(C) 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CD2346G2-I(C) 2.8 mm | від 5 655 грн. | 6 пропозицій | ||
Hikvision DS-2CD2346G2-I(C) 4 mm | від 5 786 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →