Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE56C0T-IRMMF 2.8 mm
Відео 3 |
Hikvision DS-2CE56C0T-IRMMF 2.8 mm |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CE56C0T-IRMMF 2.8 mm
Купольна Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE56C0T-IRMMF (2.8) | 702 грн. |
Камера відеоспостереження HikVision DS-2CE56C0T-IRMMF (2.8 мм) | 699 грн. |
720p HD відеокамера HikVision DS-2CE56C0T-IRMMF (2.8 мм) | 629 грн. |
IP-камера DS-2CE56C0T-IRMMF (2.8 мм) 720p HD відеокамера | 702 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →