Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1321-I(F) 2.8 mm
Фото 4 |
Hikvision DS-2CD1321-I(F) 2.8 mm 2.8 мм4 мм |
|
Підтримка FTP.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CD1321-I(F) 2.8 mm
Усі ціни 23 →IP-видеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CD1321-I(F) (2.8mm) для системы видеонаб | 2 461 грн. |
IP-камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1321-I(F) 2.8mm | 2 524 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Hikvision DS-2CD1321-I(F) 2.8mm | 2 524 грн. |
Hikvision DS-2CD1321-I(F) (2.8 мм) | 2 524 грн. |
IP камера Hikvision ds-2cd1321-i(f) (2.8 мм) | 2 216 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Hikvision DS-2CD1321-I(F) 2.8 mm
Ціни на Hikvision DS-2CD1321-I(F) 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CD1321-I(F) 2.8 mm | від 2 216 грн. | 25 пропозицій | ||
Hikvision DS-2CD1321-I(F) 4 mm | від 2 216 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →