Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7732NI-I4/16P
Hikvision DS-7732NI-I4/16P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7732NI-I4/16P
HIKVISION IP DS-7732NI-I4/16P | 38 000 грн. |
HIKVISION IP DS-7732NI-I4/16P | 38 950 грн. |
HIKVISION IP DS-7732NI-I4/16P | 39 900 грн. |
Hikvision DS-7732NI-I4/16P | 68 593 грн. |
Модификації Hikvision DS-7732NI-I4/16P
Ціни на Hikvision DS-7732NI-I4/16P |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7708NI-I4/8P | від 61 090 грн. | 1 пропозиція | ||
Hikvision DS-7716NI-I4/16P | від 27 120 грн. | 6 пропозицій | ||
Hikvision DS-7732NI-I4/16P | від 38 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →