Панель для виклику Hikvision DS-KD9403-E6
Фото 2 |
Hikvision DS-KD9403-E6 |
|
Сенсорний дисплей IPS. Працює на Android. Аутентифікація користувача по карті, PIN-коду, QR-коду, відбитку пальця або особі. 2 мікрофони та 2 динаміки. Тампер – захист від розтину. 2x RS-485. 2 реле для керування замками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-KD9403-E6
Hikvision DS-KD9403-E6 | 44 001 грн. |
Hikvision DS-KD9403-E6 — Виклична панель IP Android 8” IPS 1280х800 | 44 000 грн. |
Виклична Android IP-відеопанель Hikvision DS-KD9403-E6 | 42 900 грн. |
8-дюймова IP Android панель у металевому корпусі DS-KD9403-E6 | 44 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →