USB-хаб Hoco HB26 Type-C
Відео 1Фото 7 |
Hoco HB26 Type-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco HB26 Type-C
Усі ціни 36 →Hoco HB26 4-in-1 USB-C to 1xUSB3.0, 3xUSB2.0 Metal Gray (6931474765482) 69 | 299 грн. |
HOCO 6931474765482 | 173 грн. |
USB HUB HOCO HB26 4in1 Type-C to USB3.0+USB2.0*3 / Сірий | 384 грн. |
Hoco HB26 4 in 1 (Type-A to 1хUSB3.0 + 3хUSB2.0) Metal Gray 6931474765482 | 299 грн. |
USB-HUB адаптер Hoco HB26 4 in 1 Type-C to 1хUSB3.0 + 3хUSB2.0 376850092 m | 398 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →