USB-хаб Hoco HB1
Відео 9Фото 10 |
Hoco HB1 |
|
Довжина кабелю підключення — 80 см
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco HB1
Усі ціни 54 →Hoco HB1 4 Port USB Hub Silver | 370 грн. |
Hoco HB1 Line Machine 0.8m USB-A to 4xUSB 2.0 hub Tarnish | 189 грн. |
Адаптер, перехідник, кабель USB-хаб USB HUB Hoco HB1 Line Machine ; USB To | 334 грн. |
Hoco HB1 Line Machine 0.8m USB-A to 4xUSB 2.0 hub Silver/White | 189 грн. |
USB hub хаб на 4 USB порти HOCO HB1 сірий | 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →