Смартгодинник
Hoco Y8
Фото 8 |
Hoco Y8
Дисплей:1.09 ", 240x240 пікс, TFT
Корпус:метал, IP68
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Y8
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco Y8
Усі ціни 8 →Hoco Y8 Rose-Gold | 1 499 грн. |
Hoco Y8 Rose Gold 6931474766120 | 1 299 грн. |
Жіночий розумний годинник Hoco Y8 Bluetooth Smart sports watch (Rose Gold) | 2 019 грн. |
Смарт-часи Hoco Y8 180mAh водостійкий, Rose Gold | 1 699 грн. |
Смарт Годинник Hoco Y8 Колір Рожево-Золотий | 2 223 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →