Сковорідка Hoffburg HB-5052-28 28 см
Фото 10 | 813 грн. Купити! Сковорода 28 см Hoffburg HB 5052-28Маркетплейс: Rozetka.ua Kitchen life plusЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Hoffburg HB-5052-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoffburg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoffburg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hoffburg HB-5052-28
Ціни на Hoffburg HB-5052-28 |
---|---|---|---|---|
Hoffburg HB-5052-24 24 см | від 673 грн. | 2 пропозиції | ||
Hoffburg HB-5052-26 26 см | від 740 грн. | 2 пропозиції | ||
Hoffburg HB-5052-28 28 см | від 813 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →