Сковорідка Edenberg EB-3337 22 см
Фото 11 |
Edenberg EB-3337 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3337 22 см
Усі ціни 11 →EDENBERG EB-3337 | 640 грн. |
Сковорода Edenberg 22см з мармуровим покриттям та кришкою (EB-3337) | 580 грн. |
Сковорода з кришкою з мармуровим антипригарним покриттям 22 см Edenberg EB | 658 грн. |
Сковорода Edenberg розмір 22 см, підтримка індукції, з антипригарним покри | 749 грн. |
Сковорода універсальна з кришкою Edenberg EB-3337 22 см | 666 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3337
Ціни на Edenberg EB-3337 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3336 20 см | від 533 грн. | 10 пропозицій | ||
Edenberg EB-3337 22 см | від 580 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-3338 24 см | від 604 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →