Газовий котел Hotpoint-Ariston Alteas One Net 24 24.4 кВт (3301058)
Відео 1Фото 5 |
Стильний і високоефективний двоконтурний конденсаційний котел з інтегрованим Wi-Fi адаптером і системою віддаленого управління. Являє собою одну з флагманських моделей опалювальних котлів 2018 модельного року, позиціонується як продукт верхньої цінової категорії. Призначений для організації опалення та гарячого водопостачання в квартирах, котеджах, заміських будинках, офісних і комунально-побутових приміщеннях загальною площею 195 кв.
м. Відрізняється поліпшеною енергоефективністю, яка досягається за рахунок додаткового охолодження димових газів, що дозволяє використовувати приховану теплоту конденсації водяної пари, що утворюється в процесі горіння. У порівнянні з газовими котлами звичайної конструкції, демонструє підвищену економічність, тобто зниження витрати газу на 7-8%. Завдяки застосуванню камери згорання закритого типу з примусовим видаленням диму, котел Hotpoint-Ariston Alteas One Net 24 може встановлюватися прямо в житлових зонах. Вбудоване мікропроцесорне управління підтримує функцію програматора, що дозволяє заздалегідь налаштувати тижневий графік роботи опалювальної системи. Без проблем інтегрується в фірмову систему розумного будинку Ariston NET, яка може керувати з будь-якої точки земної кулі через глобальну мережу.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Модификації Hotpoint-Ariston Alteas One Net 24
Ціни на Hotpoint-Ariston Alteas One Net 24 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston Alteas One Net 24 24.4 кВт | від 58 280 грн. | 2 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston Alteas One Net 30 31.3 кВт | від 56 306 грн. | 4 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston Alteas One Net 35 34.4 кВт | від 50 978 грн. | 2 пропозиції |