Газовий котел Viessmann Vitodens 050-W Z024391 25kW 25 кВт
Високоефективний конденсаційний двоконтурний газовий котел побутового класу для настінного монтажу із закритою камерою згоряння та системою примусового димовидалення. Є середньою моделлю в лінійці подібних пристроїв, що виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2022 року. Стане гарним вибором для модернізації існуючої або організації нової системи опалення та гарячого водопостачання заміського будинку, котеджу або просторої квартири загальною площею до 200 м2 (при висоті 2,5-3 м).
Завдяки турбованій камері згоряння котел Viessmann Vitodens 050-W Z024391 25kW можна встановлювати прямо в житлових зонах, а його димохідна система порівняно проста і може бути реалізована у звичайній міській квартирі. Інноваційна адаптивна система регулювання горіння Lambda Pro і фірмовий модульний пальник MatriX-Plus (1:10) автоматично адаптуються до всіх типів газоподібного палива (трубопровідний метан, газ з балонів, метан у суміші з 20% водню).
Серцем цього котла став теплообмінник Inox-Radial, виготовлений із Cr-Ni-Mo нержавіючої сталі, що забезпечує тривалий термін експлуатації. Конденсаційний принцип роботи котла дозволяє видобувати приховану теплоту конденсації водяної пари продуктів згоряння, що підвищує загальний ККД до 109% (порівняно зі звичайними котлами). Можливе встановлення модуля Wi-Fi (у комплект не входить) для віддаленого керування.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Viessmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Viessmann.
Купити Viessmann Vitodens 050-W Z024391 25kW 25 кВт
Усі ціни 8 →Котел Viessmann Vitodens 050-W BOKA 25 кВт wi-fi (2-х контурний)+труба Z02 | 66 072 грн. |
Газовий котел Viessmann Vitodens 050-W BOKA 25kW | 74 676 грн. |
Двоконтурний конденсаційний котел Viessmann Vitodens 050-W BOKA 25 кВт + к | 66 119 грн. |
Газовий котел Viessmann Vitodens 050-W BOKA 25kW | 74 676 грн. |
Модификації Viessmann Vitodens 050-W Z024391 25kW
Ціни на Viessmann Vitodens 050-W Z024391 25kW |
---|---|---|---|---|
Viessmann Vitodens 050-W Z024390 19kW 19 кВт | від 56 964 грн. | 5 пропозицій | ||
Viessmann Vitodens 050-W Z024391 25kW 25 кВт | від 57 785 грн. | 8 пропозицій |