Газовий котел Hotpoint-Ariston Genus One Net 35 34.4 кВт
Фото 3 |
Hotpoint-Ariston Genus One Net 35 34.4 кВт
31.1 кВт34.4 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:34.4 кВт, площа ~ 275 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100 мм
t° водопостачання:від 36 °С, до 60 °С
Управління через Wi-Fi
Всі характеристики
Характеристики Genus One Net 35
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston Genus One Net 35 34.4 кВт
Двоконтурний газовий котел Ariston GENUS ONE NET 35 (3301115) 3301115 | 68 786 грн. |
Котел газовий Ariston Genus One Net 35 (3301115) | 68 786 грн. |
Котел газовий ARISTON GENUS ONE NET 35 3301115 | 64 436 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston Genus One Net 35
Ціни на Hotpoint-Ariston Genus One Net 35 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston Genus One Net 30 31.1 кВт | від 61 429 грн. | 2 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston Genus One Net 35 34.4 кВт | від 64 436 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →