Газовий котел Immergas Victrix Maior 28 TT 1 24 кВт
Immergas Victrix Maior 28 TT 1 24 кВт
24 кВт34.2 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:24 кВт, площа ~ 192 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100 мм
t° водопостачання:від 30 °С, до 60 °С
Всі характеристики
Характеристики Victrix Maior 28 TT 1
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Immergas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Immergas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Immergas Victrix Maior 28 TT 1 24 кВт
Конденсационный газовый котел Immergas Victrix Maior 28 TT 1 ErP 100426743 | 69 477 грн. |
Конденсаційний котел Immergas Victrix Maior 28 TT 1 ErP | 72 070 грн. |
Конденсационный газовый котел Immergas Victrix Maior 28 TT 1 ErP с стабили | 69 977 грн. |
Конденсационный газовый котел Immergas Victrix Maior 28 TT 1 ErP с подароч | 72 077 грн. |
Модификації Immergas Victrix Maior 28 TT 1
Ціни на Immergas Victrix Maior 28 TT 1 |
---|---|---|---|---|
Immergas Victrix Maior 28 TT 1 24 кВт | від 69 477 грн. | 4 пропозиції | ||
Immergas Victrix Maior 35 TT 1 34.2 кВт | від 76 199 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →