Бойлер Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 80 V (3201529)
Фото 7 |
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 80 V |
|
Спеціальний дефлектор утримує надходить холодну воду на дні бака, не дозволяючи швидко змішуватися з уже нагрітою водою у верхній частині.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 80 V
Ariston Ariston Lydos DUNE R 80 V 1,5K PL EU 3201529 | 7 499 грн. |
Ariston Водонагрівач Ariston LYDOS DUNE R 80 V 1,5K PL EU 3201529 | 7 900 грн. |
Бойлер електричний Ariston LYDOS DUNE R 80 V 1,5K PL EU | 7 499 грн. |
Бойлер ARISTON LYDOS DUNE R 80 V 1,5K PL EU | 7 499 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 80 V
Ціни на Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 80 V |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 50 V | від 7 099 грн. | 5 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 80 V | від 7 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston LYDOS DUNE R 100 V | від 7 899 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →