Бойлер Hotpoint-Ariston VLS EVO 50 EU
Фото 3 |
Hotpoint-Ariston VLS EVO 50 EU |
|
Два внутрішніх бака. Після того, як один чоловік помився, у наступного буде 25 л гарячої води, а не 50 л ледь теплою.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston VLS EVO 50 EU
Усі ціни 52 →Ariston Ariston VLS EVO 50 EU 3626145 | 13 099 грн. |
Ariston Ariston VLS EVO 50 EU (3626145) | 13 100 грн. |
Водонагрівач Ariston VLS EVO 50 EU (3626145) | 10 380 грн. |
Бойлер Ariston VLS EVO, 50л (3626145) 3626145 | 13 100 грн. |
Водонагреватель Ariston VLS EVO 50 EU 3626145 | 16 100 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Hotpoint-Ariston VLS EVO 50 EU
Ціни на Hotpoint-Ariston VLS EVO 50 EU |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston VLS EVO 50 EU | від 10 380 грн. | 53 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston VLS EVO 80 EU | від 10 910 грн. | 47 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston VLS EVO 100 EU | від 11 120 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →