Бойлер Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 V PL (3700590)
Відео 21Фото 3 |
Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 V PL |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 V PL
Усі ціни 48 →Ariston Ariston PRO1 R 80 V/5 (3201436) 3201436 | 6 499 грн. |
Ariston Ariston PRO1 R 80 V/5 (3201436) | 6 500 грн. |
Водонагрівач Ariston PRO1 R 80 V/5 (3201436) | 6 500 грн. |
Водонагрівач ARISTON PRO1 R 80 V/5 (3201436) | 5 795 грн. |
Бойлер Ariston PRO1 RV/5, 80л (3201436) 3201436 | 6 500 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 V PL
Ціни на Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 V PL |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston PRO1 R 50 V PL | від 4 823 грн. | 71 пропозиція | ||
Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 V PL | від 5 359 грн. | 52 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston PRO1 R 100 V PL | від 5 740 грн. | 54 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →