Бойлер Hotpoint-Ariston PRO1 R 50 V PL (3700589)
Відео 21Фото 3 |
Hotpoint-Ariston PRO1 R 50 V PL |
|
Надійний і недорогий побутовий електричний накопичувальний водонагрівач об'ємом 50 л з традиційним циліндричним корпусом діаметром 45 см і вертикальним настінним кріпленням. Виробником позиціонується як продукт базової цінової категорії, демократична вартість якого зацікавить споживачів, що віддають перевагу брендову побутову техніку. Підійде для обмеженого комерційного використання або організації гарячого водопостачання санвузла і кухні Для невеликої сім'ї чисельністю до 2 осіб.
Технологія Nanomix, використана для оптимізації розсікача подачі, упорядковує змішування потоків з різною температурою і збільшуючи частку гарячої води, готової до безпосереднього використання. Внутрішній сталевий бак водонагрівача Hotpoint-Ariston PRO1 R 50 V PL покритий особливою склокерамічною емаллю AG+, яка має підвищену стійкість до перепадів температур і містить невеликі кількості срібла (для придушення розвиток мікроорганізмів і підтримки чистоти внутрішніх стінок).
Для додаткового антикорозійного захисту передбачений магнієвий анод, що виконує функцію електрохімічного протектора. Для регулювання температури є простий механічний термостат і біметалічний термометр, індикатор якого знаходиться у верхній частині корпусу. Підігрів води здійснюється традиційним занурювальним трубчастим електричним нагрівальним елементом в мідній оболонці (1500 Вт).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston PRO1 R 50 V PL
Усі ціни 67 →Ariston Ariston PRO1 R 50 V/5 (3201435) 3201435 | 6 099 грн. |
Ariston Ariston PRO1 R 50 V/5 (3201435) | 6 100 грн. |
Водонагрівач Ariston PRO1 R 50 V/5 (3201435) | 6 100 грн. |
Водонагрівач Ariston PRO1 R 50 V PL (3700589) | 6 050 грн. |
Бойлер Ariston PRO1 RV/5, 50л (3201435) 3201435 | 6 100 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston PRO1 R 50 V PL
Ціни на Hotpoint-Ariston PRO1 R 50 V PL |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston PRO1 R 50 V PL | від 4 823 грн. | 74 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston PRO1 R 80 V PL | від 5 359 грн. | 56 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston PRO1 R 100 V PL | від 5 740 грн. | 56 пропозицій |