Мишка
HP 430 Multi-Device Wireless Mouse (3B4Q2AA)
Відео 2Фото 6 |
HP 430 Multi-Device Wireless Mouse 2022 рікMulti-Device |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP 430 Multi-Device Wireless Mouse
Усі ціни 22 →Мишка Hp 430 Multi-Device Wireless (3B4Q2AA) | 1 346 грн. |
Мышка беспроводная HP 430 Multi-Device Wireless Mouse, 5 кн., up to 4000 d | 1 241 грн. |
Мышь Hp 430 Multi-Device Wireless (3B4Q2AA) | 1 289 грн. |
Миша HP Wireless 430 Multi-Device (3B4Q2AA) | 1 428 грн. |
Мышь hp 430 Multi-Device, wl/bt, чёрный 3b4q2aa | 1 546 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →