Мишка
HP 240 Bluetooth Mouse
Фото 15 |
HP 240 Bluetooth Mouse 2022 рікBluetooth v 5 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP 240 Bluetooth Mouse
Усі ціни 53 →Мишка Hp 240 Bluetooth Red (43N05AA) | 659 грн. |
Мышка HP 240 BT red 43N05AA | 625 грн. |
Мышь Hp 240 Bluetooth Red (43N05AA) | 632 грн. |
Миша HP 240 Bluetooth Black Mouse (3V0G9AA) | 769 грн. |
Миша HP 240 Bluetooth Black Mouse (3V0G9AA) 3V0G9AA | 769 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості мишки HP 240 Bluetooth Mouse:
- Індикатор заряду батареї
РекомендуємоПорівняти в таблиці →