Мишка
HP 410 Slim
Фото 10 |
HP 410 Slim 2022 рікBluetooth v 5 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP 410 Slim
Усі ціни 68 →Миша HP 410 Slim BT Space Grey (4M0X5AA) | 1 449 грн. |
Мишка Hp 410 Slim Bt White (4M0X6AA) | 1 618 грн. |
Мышь Hp 410 Slim Bluetooth Space Grey (4M0X5AA) | 1 341 грн. |
Мышка беспроводная HP 410 Slim, белый 4M0X6AA | 1 415 грн. |
Миша HP 410 Slim Black (4M0X5AA) | 1 712 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →