Мишка
HP 250 Dual Mouse (6V2J7AA)
Фото 6 |
HP 250 Dual Mouse |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP 250 Dual Mouse
Усі ціни 6 →Мышь Hp 250 Dual Mode Black (6V2J7AA) | 1 015 грн. |
Мишка Hp 250 Dual Mode Black (6V2J7AA) | 1 059 грн. |
Мышка беспроводная HP 250 Dual Mode, черный 6V2J7AA | 949 грн. |
Мишка бездротова HP 250 Dual Mode, чорний (6V2J7AA) | 1 031 грн. |
HP 6V2J7AA | 949 грн. |
Миша HP 250 Dual Wireless/Bluetooth Black (6V2J7AA) | 679 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →