Мишка
HP 128 Laser Wired Mouse (265D9AA)
HP 128 Laser Wired Mouse 2021 ріклазерна |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP 128 Laser Wired Mouse
Усі ціни 28 →Мишка Hp 128 Laser Wired Black (265D9AA) | 692 грн. |
Мышка HP 128 Laser Wired, 3кн., 1200 dpi, черная 265D9AA | 666 грн. |
Мышь Hp 128 Laser Wired Black (265D9AA) | 663 грн. |
Миша HP Wired Mouse Laser 128 Black (265D9AA) | 734 грн. |
Мышка HP 128 Laser Wired, (265D9AA) 265D9AA | 734 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →