Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Монітори   /   HP

Монітор HP 524da 23.8 "

Фото - Монітор HP 524da 23.8 "
Фото 4
HP 524da 23.8 "
23.8 "27 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 500:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI v1.4, VGA
Всі характеристики
Характеристики 524da
Колір
Типмонітор
Діагональ23.8 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність1920x1080 (16:9)
Частота кадрів100 Гц
Розмір пікселя0.27 мм
Час відгуку (GtG)5 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Статична контрастність1 500:1
Колірне охоплення (sRGB)99 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоVGA
HDMI v1.4
Роз'єми (додатково)вхід mini-Jack (3.5 мм)
вихід mini-Jack (3.5 мм)
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
Регулювання висоти / 100 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x2 Вт
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Зовнішній блок живлення
Габарити (ШхВхТ)536x460x202 мм
Габарити без підставки (ШхВхТ)536x316x34 мм
Вага3.52 кг
Вага без підставки2.22 кг
Офіційний сайтsupport.hp.com
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.

Купити HP 524da 23.8 "

Усі ціни 36 →

HP Монітор HP S5 524da Silver Black 23.8 (B11W5AT)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
7 399 грн.

Монітор HP S5 524da (B11W5AT) B11W5AT

+ 140 балів ITbox, 23.8", IPS, 1920 x 1080, 100 Гц, 16:9, 300 кд/м2, 1500:1, 17 Вт, 2 х HDMI 1.4, регулювання нахилу, регулюв... щеання по висоті, 535.8 x 459.8 x 202.2 мм, VESA - 100x100 мм, 2 х 2 Вт, 3.52 кг, чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
6 999 грн.

Монітор HP 23.8" S5 524da IPS 100Hz B11W5AT (UA)

Сучасний монітор для роботи та розвагМонітор HP Series 5 Pro створений для тих, хто прагне отримати максимальний комфорт, вис... щеоку якість зображення та сучасні технології в одному пристрої. Ця модель поєднує витончений дизайн із тонкими рамками та потужні технічні можливості, що дозволяє однаково ефективно використовувати її як для професійних задач, так і для навчання, мультимедіа чи
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
6 989 грн.

Монітор HP Series 5 524da Black (B11W5AT) - 23.8" IPS / 1920×1080 / 100 Гц B11W5AT

Монітор HP Series 5 524da — це продумане рішення для тих, хто проводить багато часу за роботою, онлайн-зустрічами чи навчання... щем. Його елегантний металево-сірий дизайн та безрамкові мікрокраї з трьох сторін не лише роблять робоче місце стильним, а й забезпечують майже безперервний простір для конфігурацій із двома моніторами.Завдяки 23,8-дюймовій IPS-панелі з роздільною здатністю FHD (1920 × 1080)
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

HP S5 524da (B11W5AT)

Tehnomart.comЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
7 188 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на HP 524da 23.8 "

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації HP 524da

Ціни на HP 524da
HP 524da 23.8 "від 6 989 грн.37 пропозицій
HP 527da 27 "від 8 924 грн.18 пропозицій