Монітор Philips 24E1N1300AE 23.8 "
Фото 7 |
Philips 24E1N1300AE 23.8 "
23.8 "27 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 300:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 24E1N1300AE 23.8 "
Усі ціни 29 →Монітор 23.8" Philips 24E1N1300AE/00 | 7 109 грн. |
Монитор 23.8" Philips 24E1N1300AE, IPS, 100Hz, 1ms, HDMI, USB-C, USB hub, | 7 197 грн. |
Монітор Philips 24E1N1300AE/00 | 7 122 грн. |
Монітор Philips 24E1N1300AE/00 Black | 7 024 грн. |
Монитор 23.8" Philips 24e1n1300ae/00 Black | 7 851 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Philips 24E1N1300AE
Ціни на Philips 24E1N1300AE |
---|---|---|---|---|
Philips 24E1N1300AE 23.8 " | від 6 898 грн. | 29 пропозицій | ||
Philips 27E1N1300AE 27 " | від 7 744 грн. | 31 пропозиція |