SSD HP EX900 M.2 2YY43AA#ABB 250 ГБ
Відео 18 |
HP 2YY43AA#ABB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP EX900 M.2 2YY43AA#ABB 250 ГБ
Усі ціни 47 →Накопитель SSD M.2 2280 250GB EX900 HP (2YY43AA) | 1 352 грн. |
SSD-накопичувач HP EX900 250GB M.2 (2YY43AA) | 1 199 грн. |
HP EX900 250 GB M.2 2280 (2YY43AA#ABB) | 1 046 грн. |
SSD накопичувач HP EX900 250 GB (2YY43AA#ABB) EX900 250 GB (2YY43AA#ABB) | 1 060 грн. |
HP M.2 2280 250GB EX900 2YY43AA | 1 259 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
6 липня 2021, 16:25
Совместим с материнкой Asus M4A88TD-M/USB3 (sAM3, AMD 880G, PCI x16) ??? #
Александр
29 січня 2020, 16:49
Совместим ли материнкой гигабайт z170x gaming 5 #
Совместим ли материнкой гигабайт z170x gaming 5..И будет ли полностью функционировать.
24 вересня 2021, 18:29
Почему такая маленькая долговечность? #
Почему ресурс записи для 500гб модели всего 200 TBW? (норма для таких ССД - 300-400, как у сравнимых по цене SN550, MP33 и A2000)
Модификації HP EX900 M.2 2YY43AA#ABB
Ціни на HP EX900 M.2 2YY43AA#ABB |
---|---|---|---|---|
HP EX900 M.2 2YY43AA#ABB 250 ГБ | від 929 грн. | 48 пропозицій | ||
HP EX900 M.2 2YY44AA#ABB 500 ГБ | від 1 554 грн. | 40 пропозицій | ||
HP EX900 M.2 5XM46AA#ABB 1 ТБ | від 2 599 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →