SSD HP FX900 Pro M.2 4A3T9AA 512 ГБ
Фото 7 |
HP 4A3T9AA 512 ГБ1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP FX900 Pro M.2 4A3T9AA 512 ГБ
Усі ціни 30 →SSD диск HP FX900 Pro 512GB M.2 PCIe 4.0 x4 NVMe 1.4 2280 TLC 3D V-NAND 4A | 2 153 грн. |
Hp FX900 Pro 512 Gb (4A3T9AA) | 2 186 грн. |
Hp FX900 Pro 512 Gb (4A3T9AA) | 2 125 грн. |
SSD-накопичувач HP FX900 Pro 512GB M.2 NVMe (4A3T9AA) | 2 179 грн. |
HP M.2 2280 512GB FX900 Pro 4A3T9AA | 2 159 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації HP FX900 Pro M.2 4A3T9AA
Ціни на HP FX900 Pro M.2 4A3T9AA |
---|---|---|---|---|
HP FX900 Pro M.2 4A3T9AA 512 ГБ | від 2 078 грн. | 30 пропозицій | ||
HP FX900 Pro M.2 4A3U0AA 1 ТБ | від 3 471 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →